FOTOGRAFSKA RAZSTAVA KLAUDIJE GAVRILOVE

V ponedeljek, 27. 5. 2019, se je v prostorih TIC Vipava odvijala prireditev: otvoritev fotografske razstave Klaudije Gavrilove.

Učenka Klaudija Gavrilova je pod mentorstvom Adrijane Lampe Mikuž pripravila fotografsko razstavo ODTISI VIPAVE. Predstavili so se tudi ostali učenci, ki so vključeni v projekt Program dodatnega usposabljanja, ki ga sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Pokazali so film o znamenitostih Vipave, ki so ga pripravljali skozi šolsko leto. Učenci Maruša, Mateja, Andrej in Klaudija so naredili veliko delo, se zraven veliko naučili, med seboj sodelovali, se dopolnjevali in skupaj rasli.

Klaudijine fotografije in film o Vipavi so pustili odtis in s tem otvorili tudi Fejstival Pustimo odtis, ki ga že tradicionalno pripravlja CIRIUS Vipava.

Zahvaljujemo se TIC Vipava za gostoljubje in županu občine Vipava, gospodu Goranu Kodelja, za podporo pri našem delu.

mentorica Adrijana Lampe Mikuž

Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.