DVODNEVNA KONFERENCA IN IZMENJAVA UDELEŽENCEV

OŠ Dragotina Ketteja Novo mesto je 24. in 25. aprila gostila učence in mentorje iz OŠ Milke Šobar Nataše Črnomelj in CIRIUS Vipava.

V okviru  DVODNEVNE KONFERENCE IN IZMENJAVE UDELEŽENCEV so prvi dan učenci in zaposleni OŠ Dragotina Ketteja, ki so vključeni v projekt PDU, za udeležence izmenjave organizirali ogled Novega mesta, njihove šole in pripravili različne delavnice ter priložnosti za druženje. Ob skupnem srečanju smo si udeleženci izmenjevali izkušnje.

Drugi dan pa je potekala osrednja prireditev. Točke kulturnega programa Pokaži, kaj znaš so na zanimiv način popestrili učenci in mentorji sodelujočih ustanov s predstavitvami svojega dela. O projektu pa so spregovorile tudi koordinatorice, predsednik Združenja bodi ZDRAV in vodja projekta. Letno konferenco projekta PDU smo zaključili še s srečanjem vseh konzorcijskih partnerjev, mentorjev in koordinatorjev.

Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.